KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035116
nr 1403 5116
Per Henje
(1890-1976), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x57 cm
Per Henje, svensk målare född 1890, död 1976.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:53:20